fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Афіни

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Культура

НАВАНТАЖЕННЯ

Середнє

МІН. ВІК

6 років

Від € 600

Колиска цивілізації

Античний оплот цивілізації з історією в 2500 років!

Це розроблена індивідуально для тебе мандрівка "під ключ", з використанням комплексного транспорту (наприклад: авто в Польшу + авіа(лоукост) або виліт зі Львова + на місті використовуємо орендоване авто/громадський транспорт).

Детальніше алгоритм планування і організації твоєї мандрівки прописаний тут

Місто древніх амфітеатрів, античних розвалин, хамамів (так, вони є не тільки в Туреччині), квіткові інстаграмні вузькі вулички, ну і звичайно – з’їсти мусаку з фраппе!

Здійснення мрій – це те, заради чого ми живемо!

Один з найкращих способів дістатись до Афін – це доступний по ціні лоукост з Польщі (Краків/Варшава), або іноді можно потрапити на доступні ціни зі Львова/Києва, щоправда – не в самі Афіни. На цю мандрівку варто виділяти не менше трьох повних днів, а ще краще – 4. В такому випадку, можно буде побачити як відомі, так і менш «розкручені» туристичні місця. Крім того, є кілька локацій за межею міста, які також варто побачити.

Ваш план мандрівки може виглядати так (при потребі – можемо його корегувати):

1-ий день: автопереїзд зі Львова в Краків/Варшаву (або виліт зі Львова), переліт, поселення в готелі. Вечірні Афіни.

2-ий день: Монастіракі, Новий Музей Акрополя, сам Акрополь

3-ий день: музей Бенакі, район Плака, візит хамам (по бажанню)

4-ий день: пагорб Ареопак або Лікавітос, театр Діоніса, Одеон, храм Гефеста, порт Пірей

5-ий день: ранковий виліт з до Кракова/Варшави/Львова, або повернення на авто до Львова, або – прямий переліт до України, в залежності від бюджета.

Лайфхаки при плануванні

Крім того, при організації вашої подорожі я підкажу, як суттєво зекономити на багатьох квитках і чергах. Також при детальному плануванні в мандрівку включимо менш відомі туристичні місця, які додадуть родзинку вашому відпочинку. Це все, і ще багато туристичних лайфхаків, можу підказати при організації вашої персональної мандрівки.

 Money, гроші, деньги, pieniądze….

Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

Що потрібно для фантастичної мандрівки? Цікаві локації, авто, швидкий і доступний переліт, надійна людина, яка вирішить всі ваші питання.

Досить мріяти, дійте! І вже скоро зможе почути «калімера!»

    Наверх