fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Барселона

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Культура

НАВАНТАЖЕННЯ

Середнє

МІН. ВІК

6 років

Від € 600

Каталонія – не Іспанія!

Гауді, пляж, футбол…це Барселона, амігос!

Це розроблена індивідуально для тебе мандрівка "під ключ", з використанням комплексного транспорту (наприклад: авто в Польшу + авіа(лоукост) або виліт зі Львова + на місті використовуємо орендоване авто/громадський транспорт).

Детальніше алгоритм планування і організації твоєї мандрівки прописаний тут

Місто з надзвичайно красивими жінками і чоловіками, запальними танцями на пляжі, чудовими творіннями Гауді, смачнющою паельйо і тапасом.

Твоя найкраща подорож!

Один з найкращих способів дістатись до Барселони – це доступний по ціні лоукост з Польщі (Краків/Варшава), або іноді можно потрапити на доступні ціни зі Львова/Києва, щоправда – не в саму Барселону. На цю мандрівку варто виділяти не менше трьох повних днів, а ще краще – 4. В такому випадку, можно буде побачити як відомі, так і менш «розкручені» туристичні місця. Крім того, є кілька локацій за межею міста, які також варто побачити.

Ваш план мандрівки може виглядати так (при потребі – можемо його корегувати):

1-ий день: автопереїзд зі Львова в Краків/Варшаву (або виліт зі Львова), переліт, поселення в готелі. Вечірня Барселона: набережна, пляж Барселонетта.

2-ий день: бульвар Рамбла, ринок Бокерія, театр Лісеу, район Раваль, Готичний квартал, кафедральний собор, Королівський палац, Санта Марія дель Мар,

3-ий день: день, який присвячений Гауді: дім Бальйо, дім Міла, парк Гуель, Саграда Фамілія, пляж Барселонетта.

Сюрприз від мене в кожній подорожі! 😊

4-ий день: площа Іспанії, Магічний фонтан, гора Монжуїк, музей «Іспанське село», Співочі фонтани (ввечері).

5-ий день: ранковий виліт з до Кракова/Варшави/Львова, або повернення на авто до Львова, або – прямий переліт до України, в залежності від бюджета.

Лайфхаки при плануванні

Крім того, при організації вашої подорожі я підкажу, як суттєво зекономити на багатьох квитках і чергах. Також при детальному плануванні в мандрівку включимо менш відомі туристичні місця, які додадуть родзинку вашому відпочинку. Це все, і ще багато туристичних лайфхаків, можу підказати при організації вашої персональної мандрівки.

 Money, гроші, деньги, pieniądze….

Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

Що потрібно для фантастичної мандрівки? Цікаві локації, авто, швидкий і доступний переліт, надійна людина, яка вирішить всі ваші питання.

Досить мріяти, дійте! 

    Наверх