fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Берлін-Мюнхен-Прага-Карлові Вари

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Relax

НАВАНТАЖЕННЯ

Високе

МІН. ВІК

12 років

Від € 750

Чесько-німецький прагматизм!

Набридли автобусні тури?

Поспішати за гідом, підлаштовуватись під чужих людей, графік виїзду, дивитись тільки те, що тобі показують? З іншої сторони – не хочеться тижнями планувати мандрівку, враховувати мільйон деталей і нюансів?

Ця подорож - один з варіантів автомандрівки на 6-8 днів.

Це твоя персональна мандрівка!

  1. Пропоную тобі готовий план мандрівки. Це особисто перевірений маршрут, відвідування найцікавіших локацій в вибраних містах і по дорозі до них.
  2. Ніяких нічних переїздів! Ні - ходінню за гідом з прапорцем! Ні – селфіку тільки в визначених місцях по графіку! Ні – проплачених кафешкам!
  3. При бажанні – можемо внести коррективи, додати інші міста чи локації.
  4. При спілкування до мандрівки - заплануємо всі локації, активності, розваги.
  5. Везу тебе чи твою компанію на моєму чи твоєму авто, вирішую всі побутові питання по дорозі.
  6. В містах – є твоїм водієм, гідом, фотовідеооператором, організатором.

Незабутні емоції – ось заради чого варто жити!

Орієнтовний маршрут і програма

(при бажанні – все можно корректувати і внести в маршрут нетипові туристичні локації):

1-ий день: їдемо Львів-Берлін, при бажанні - по дорозі можемо заскочити на пару годин у Вроцлав. Ввечері – поселення в готель в Берліні.

2-ий день: досліджуємо Берлін: Брандебурзькі ворота, Рейхстаг, пам'ятник жертвам Голокосту, Жандарменмаркт, собор св. Ядвиги, Берлінський собор. Обов'язково скуштуємо національну їжу – айсбан (свинна рулька) або айнтопф з найкращим німецьким пивом, не обійдемо увагою і сосиски каррівурст. Німецька їжа – надзвичайно смачна і ситна!

3-ий день: до обіду побачимо центральну площу Александрплатц, телебашню, чекпойнт Чарлі (КПП) між двома частинами Берліна. Після обіда – виїзд на Мюнхен. По дорозі можемо відвідати Лейпціг або Дрезден (+1 день). Готель в Мюнхені.

4-ий день: зранку відвідаємо серце Мюнхена – площу Марієнплац з двома Ратушами, забіжимо на ринок Віктуаленмаркет, вип'ємо пива з сосиками в найвідомішому біргартені світу («пивний сад») – Хофбройхаусі, і встигнемо в музей BMW!

5-ий день: переїзд до обіду у Карлові Вари. Пів-дня і цілий вечір насолоджуємось яскравими різнокольоровими будинкам курорту. Зайдемо в музей Бехера і скуштуємо справжню бехеровку, пройдемось по живописних центральних колонадах, з'їмо надзвичайно смачні карловарські вафлі, і можливо встигнемо подивитись на виробництво розкішного богемського скла на заводі-музеї Мозер.

6-ий день: вранці виїзд у Прагу, і королівська Прага – до ваших послуг! Королівський шлях - Празький град, оглядовий майданчик, пройдемось Карловим мостом і вулицею, Староміською і Вацлавською площами. З'їмо свинну рульку під знамените чеське пиво, або запечену качку в яблуках, перекусимо трдло чи кнедликами. Чеська кухня – просто бесподобна і надзвичайно смачна!

7-ий день: відвідаємо фортецю Вишеград і собор св. Петра і Павла, набережну Влтави з Танцюючим будинком, єврейський квартал.

8-й день: вранці виїжджаємо на Львів, до вечора будемо в ньому. При бажанні – можемо на пару годин заскочити у Краків.

Money, гроші, деньги, pieniądze….

Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

    Наверх