fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Будапешт-Відень-Краків

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Relax

+ 1
НАВАНТАЖЕННЯ

Середнє

МІН. ВІК

6 років

Від € 750

Незабутній королівський тур трьома столицями!

Набридли автобусні тури?

Поспішати за гідом, підлаштовуватись під чужих людей, графік виїзду, дивитись тільки те, що тобі показують? З іншої сторони – не хочеться тижнями планувати мандрівку, враховувати мільйон деталей і нюансів?

Ця подорож - один з варіантів автомандрівки на 6-8 днів.

Це твоя персональна мандрівка!

  1. Пропоную тобі готовий план мандрівки. Це особисто перевірений маршрут, відвідування найцікавіших локацій в вибраних містах і по дорозі до них.
  2. Ніяких нічних переїздів! Ні - ходінню за гідом з прапорцем! Ні – селфіку тільки в визначених місцях по графіку! Ні – проплачених кафешкам!
  3. При бажанні – можемо внести коррективи, додати інші міста чи локації.
  4. При спілкування до мандрівки - заплануємо всі локації, активності, розваги.
  5. Везу тебе чи твою компанію на моєму чи твоєму авто, вирішую всі побутові питання по дорозі.
  6. В містах – є твоїм водієм, гідом, фотовідеооператором, організатором.

Незабутні емоції – ось заради чого варто жити!

Орієнтовний маршрут і програма

(при бажанні – все можно корректувати і внести в маршрут нетипові туристичні локації):

1-ий день: їдемо Львів-Будапешт, при бажанні - по дорозі заскочимо в один з невеликих містечок на твій вибір для винної дегустації (наприклад, Егер). Ввечері – поселення в готель.

2-3-ій дні: досліджуємо Будапешт: купаємось в одній з купалень (Сечені, Гелларт), відвідаємо базиліку св. Іштвана і грандіозний Парламент, прогуляємось по неповторних мостах між Буддою і Пештом, і ще парочку таємних локацій). На другий день – в королівську резиденцію Вишеград, Королівський палац, Рибацький бастіон, Будайський пагорб. Обов'язково з'їмо гуляш, бограч і паприкаш під токайське вино!

4-ий день: до обіду переїдемо в Відень (по дорозі можемо відвідати Дьор або Братиславу), поселяємся в готель. Після поселення – відвідаємо Ратушу, Парламент, Оперу та собор св. Стефана. Обов'язково поп'ємо кави з яблучним штруделем.

5-ий день: досліджуємо Відень і побачимо розкішні Бельведер та Шенбрунн, диковинний дім Хундертвассера.

6-ий день: вранці виїжджаємо на Краків (або Вроцлав), поселення в готель, вечірній Краків, площа Ринок, Ратуша.

7-ий день: досліджуємо Краків: Маріацький костел, Вавельський замок, єврейський квартал Казімеж. Їмо національну польську їжу: флячки, журек, бігос. Після обіду виїжджаємо на Львів і до вечора приїжджаємо до нього.

Money, гроші, деньги, pieniądze….

Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

    Наверх