fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Будапешт-Братислава-Відень-Прага

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Relax

+ 1
НАВАНТАЖЕННЯ

Високе

МІН. ВІК

10 років

Від € 750

Три столиці мало? Тоді - чотири!

Набридли автобусні тури?

Поспішати за гідом, підлаштовуватись під чужих людей, графік виїзду, дивитись тільки те, що тобі показують? З іншої сторони – не хочеться тижнями планувати мандрівку, враховувати мільйон деталей і нюансів?

Ця подорож - один з варіантів автомандрівки на 6-8 днів.

Це твоя персональна мандрівка!

  1. Пропоную тобі готовий план мандрівки. Це особисто перевірений маршрут, відвідування найцікавіших локацій в вибраних містах і по дорозі до них.
  2. Ніяких нічних переїздів! Ні - ходінню за гідом з прапорцем! Ні – селфіку тільки в визначених місцях по графіку! Ні – проплачених кафешкам!
  3. При бажанні – можемо внести коррективи, додати інші міста чи локації.
  4. При спілкування до мандрівки - заплануємо всі локації, активності, розваги.
  5. Везу тебе чи твою компанію на моєму чи твоєму авто, вирішую всі побутові питання по дорозі.
  6. В містах – є твоїм водієм, гідом, фотовідеооператором, організатором.

Незабутні емоції – ось заради чого варто жити!

Орієнтовний маршрут і програма

(при бажанні – все можно корректувати і внести в маршрут нетипові туристичні локації):

Орієнтовний маршрут і програма (при бажанні – все можно корректувати і внести в маршрут нетипові туристичні локації):

1-ий день: їдемо Львів-Будапешт, при бажанні - по дорозі заскочимо в один з невеликих містечок на твій вибір для винної дегустації (наприклад, Егер). Ввечері – поселення в готель.

2-3-ій дні: досліджуємо Будапешт: купаємось в одній з купалень (Сечені, Гелларт), відвідаємо базиліку св. Іштвана і грандіозний Парламент, прогуляємось по неповторних мостах між Буддою і Пештом, і ще парочку таємних локацій. На другий день – в королівську резиденцію Вишеград, Королівський палац, Рибацький бастіон, Будайський пагорб. Обов'язково з'їмо гуляш, бограч і паприкаш під токайське вино!

4-ий день: до обіду переїдемо в Братиславу, дивимось Братиславський град і Старе місто. Вечером переїжджаємо в Відень.

5-ий день: насолоджуємось Віднем: відвідаємо Ратушу, Парламент, Оперу та собор св. Стефана. Обов'язково поп'ємо кави з яблучним штруделем.

6-ий день: побачимо розкішні Бельведер та Шенбрунн, диковинний дім Хундертвассера. Вечером – переїзд у Прагу.

7-ий день: королівська Прага – до ваших послуг! Королівський шлях - Празький град, оглядовий майданчик, пройдемось Карловим мостом і вулицею, Староміською і Вацлавською площами. З'їмо свинну рульку під знамените чеське пиво, або запечену качку в яблуках, перекусимо трдло чи кнедликами. Чеська кухня – просто бесподобна і надзвичайно смачна!

8-ий день: до обіду відвідаємо фортецю Вишеград, собор св. Віта, набережну Влтави з Танцюючим будинком, єврейський квартал. Після обіду – виїжджаємо на Львів, вночі – приїжджаємо до нього. Або проводимо ще одну ніч в Празі, і виїжджаємо на 9-ий день вранці.

Money, гроші, деньги, pieniądze….

Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

    Наверх