fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Різдвяні ярмарки Німеччини: 3 дні

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Relax

НАВАНТАЖЕННЯ

Низьке

МІН. ВІК

3 роки

Від € 255

Неймовірно фантастична атмосфера Різдва і Нового Року!

На різдвяно-новорічні ярмарки до Німеччини можна поїхати в подорож на 3 дні (детальніше нижче), а можна - і на 4-5 днів

Якщо ви вибираєте сімейну подорож на різдвяний вікенд на 3 дні, то ваша

програма буде виглядати ось так:

1-ий день (п'ятниця після обіду, 6 грудня, або альтернативний варіант - 13 грудня): прямий авіапереліт зі Львова у Франкфурт-Хан, після перельоту - беремо авто на прокат і їдемо поселятись в готель у Франкфурті. І ще встигаємо ввечері випити перший в подорожі глінтвейн (або щось міцніше) з німецькими сосисками!

2-й день (субота, 7 або 14 грудня): зранку переїзд (2год) в Штуттгарт - тут у нас буде екскурсія і різдвяний ярмарок. В місті подивимось: стару центральну частину, Старий замок, площа, музеї Mercedec-Benz і Porshe - місто є центром німецької автогалузі! Також можемо зайти в музей свиней....40 тис екземплярів (фігурки). Пройдемось по головній пішохідній вулиці Кенігштрассе, і заберемось на 40-метрову футуристичну башту Кіллесберг. Ближче до вечора - будемо насолоджуватись традиційним німецьким ярмарком з 300-літньою історією, прямо на фоні середньовічного Старого замку!

3-ий день (неділя, 8 або 15 грудня): зранку переїзд (2год) в Нюрнберг: екскурсія + ярмарок. Власне в Нюрнберзі знаходиться найвідоміший різдвяний ярмарок усієї Німеччини! Понад 200 ярмарочних наметів з прикрасами, які ви ніде не знайдете, новорічні майстер-класи, ромовий пунш з імбирними пряниками, ковбаски з майораном - одним словом, свято для дорослих і дітей. Звичайно, ще до розваг ми побачимо всю найцікавішу архітектуру - храми і середньовічні будівлі. А ви знали, що глобус і наручний годинник вперше створили власне в Нюрнберзі?

4-ий день (понеділок, 9 або 16 грудня): після виселення з готеля - переїзд в аеропорт Франкфурт-Хан і переліт до Львова. Вечеряти будемо вдома, гортаючи фото сімейного святкового вікенду в Німеччині!

Переваги програми:

  • прямий авіапереліт зі Львова і назад
  • не потрібно брати довгу відпустку
  • побачимо відразу 2 німецьких міста з короткими переїздами між ними
  • 2 найатмосферніших ярмарки Німеччини, повністю зануримось в різдвяно-новорічну атмосферу!
  • екскурсії середньовічними містами з неймовірною архітектурою!
  • орендоване авто дає нам свободу дій, а також - економить кошти на трансфері в/з аеропорта (30 євро з людини).
  • ВСЯ організація і планування - на мені, ви ні за що не думаєте і не хвилюєтесь
  • повний особистий супровід під час подорожі

Вартість - 255євро або 360 євро/особа, в залежності від обраного варіанту проживання - хостел чи класичний готель зі сніданком.

Для сімей з дітьми - можливі знижки, контактуйте зі мною, обговоримо. Також можемо обговорити знижки, якщо ви маєте компанію друзів.

Якщо вам хочеться розширити маршрут, і ще подивитись автентичні німецькі міста плюс більшу кількість ярмарків - подивіться варіант сімейного вікенду (різдвяний ярмарок) на 4-5 днів

Не знайшли потрібний варіант? Дивіться інші пропозиції по мандрівкам (натискайте на фото нижче)!

Наверх