fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Різдвяні ярмарки Німеччини: 4 дні

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Relax

НАВАНТАЖЕННЯ

Низьке

МІН. ВІК

3 роки

Від € 390

Неймовірно фантастична атмосфера Різдва і Нового Року!

На різдвяно-новорічні ярмарки до Німеччини можна поїхати в подорож на 4 дні (детальніше нижче), а можна - і на 3 дні.

Якщо ви вибираєте сімейну подорож на різдвяний вікенд на 4 дні, то ваша

програма буде виглядати ось так:

1-ий день (середа, 4 грудня,  або альтернативний варіант 11 грудня): прямий авіапереліт зі Львова у Меммінгем. Відразу після перельоту в аеропорту забираємо заброньоване для нас авто і їдемо (1год) поселятись в містечку Аугсбург. Ввечері відвідуємо наш перший святковий ярмарок! Йому вже більше 500 років! Ратушна площа з величезною ялинкою вщент забита яскравими святковами наметами з солодощами, глінтвейном, традиційною німецькою їжею, сувенірами.

2-й день (четвер, 5 або 12 грудня): вранці переїзд (1,5год) в середньовічний Регенсбург. Ярмарків тут відразу декілька, на яких крім сувенірів та солодощів, можна спробувати унікальні глінтвейни з чорниці та яблук, а також - місцеве гаряче пиво! Село ремесленників, театралізовані дійства - Регенсбурзька ярмарка входить в десятку найкращих в світі! Звичайно ж, ми відвідаємо Кафедральний собор, Королівську віллу, найстаріший в Німеччині міст з каменю, і старе місто з древніми вуличками, Старою Ратушею та Імперським Рейхстагом.

3-ий день (п'ятниця, 6 або 13 грудня): вранці переїзд (1год) в Нюрнберг. Власне в Нюрнберзі знаходиться найвідоміший різдвяний ярмарок усієї Німеччини! Понад 200 ярмарочних наметів з прикрасами, які ви ніде не знайдете, новорічні майстер-класи, ромовий пунш з імбирними пряниками, ковбаски з майораном - одним словом, свято для дорослих і дітей. Звичайно, ще до розваг ми побачимо всю найцікавішу архітектуру - храми і середньовічні будівлі. А ви знали, що глобус і наручний годинник вперше створили власне в Нюрнберзі?

4-ий день (субота, 7 або 14 грудня): переїзд (2год) в Штуттгарт. В ньому подивимось: стару центральну частину, Старий замок, площа, музеї Mercedec-Benz і Porshe - місто є центром німецької автогалузі! Також можемо зайти в музей свиней....40 тис екземплярів (фігурки). Пройдемось по головній пішохідній вулиці Кенігштрассе, і заберемось на 40-метрову футуристичну башту Кіллесберг. Ближче до вечора - будемо насолоджуватись традиційним німецьким ярмарком з 300-літньою історією, прямо на фоні середньовічного Старого замку!

5-ий день (неділя, 8 або 15 грудня): виселення з готеля і переїзд в аеропорт Меммінгем, прямий переліт до Львова. Вечеряти будемо вдома, гортаючи фото сімейного святкового вікенду!

Переваги програми:

  • прямий авіапереліт зі Львова і назад
  • не потрібно брати довгу відпустку
  • побачимо відразу 4 німецьких міста з короткими переїздами між ними
  • 4 різних ярмарки, і повністю зануримось в різдвяно-новорічну атмосферу!
  • екскурсії середньовічними містами з неймовірною архітектурою!
  • орендоване авто дає нам свободу дій, а також - економить кошти на трансфері в/з аеропорта (30 євро з людини)
  • ВСЯ організація і планування - на мені, ви ні за що не думаєте і не хвилюєтесь
  • повний особистий супровід під час подорожі

Вартість - 390євро або 460 євро/особа, в залежності від обраного варіанту проживання - хостел чи класичний готель зі сніданком.

Для сімей з дітьми - можливі знижки, контактуйте зі мною, обговоримо. Також можемо обговорити знижки, якщо ви маєте компанію друзів.

Якщо шукаєте доступнішу по ціні подорож, або менш тривалу - подивіться варіант сімейного вікенду (різдвяний ярмарок) на 3 дні

Не знайшли потрібний варіант? Дивіться інші пропозиції по мандрівкам (натискайте на фото нижче)!

    Наверх