fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Норвегія: фьорди і не тільки!

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Relax

+ 1
НАВАНТАЖЕННЯ

Високе

МІН. ВІК

12 років

Від € 750

Унікальний ландшафт!

Країна фьордів, Північного сяйва, язика тролля і льодовиків.

А ще Норвегія займає друге місце в світі по рейтингу щастя, поступившись ще одним скандинавам – Фінляндії!

Коли варто подорожувати Норвегією?

Якщо хочеться побачити Аврору (північне сяйво) – то з жовтня по лютий є найбільша ймовірність «вполювати» на нього.

Якщо ж ваша мета – фьорди, то все ж краще з травня-червня по серпень включно. Не так важлива температура, як те, що восени і весною - більша ймовірність дощів, а це може зіпсути кількаденні трекінги по горах і фьордах.

Існує багато різноманітних маршрутів по норвезьких фьордах. Щоби побачити все, треба провести не один місяць в мандрах. Але виділяють кілька найцікавіших варіантів, один з яких подарує вам неймовірні враження на все життя:

-язик  тролля (+ Прекестулен), тривалість 7-8 днів.

 • Приліт в Осло, і старт мандрівки з Бергена
 • підйом і ночівля біля язика троллів (що дає можливість насолодитись і сходом, і заходом сонця в цьому фантастичному місці)
 • через Ставангер до ще одної чарівної локації - скали Прекестулена (ще ії називають Кафедра Проповідника)
 • фінальний в маршруті – камінь Кьєраг, який застряг на висоті між двома скалами. Фото на ньому наважиться зробити не кожен!
 • повернення в Осло/Україну

До Норвегії наш шлях такий:

 •  переліт літаком з України до Осло, на місці використовуємо громадський транспорт/орендоване авто
 •  або моїм або вашим авто до Польщі/Румунії/Угорщини, звідти - лоукостами до Осло, на місці - громадський транспорт/орендоване авто

Ці мандрівки можуть бути розроблені індивідуально для тебе чи компанії друзів (мандрівка "під ключ") по наступному алгоритму:

 1. Спілкуємся з вами і обговорюємо всі побажання по мандрівці (маршрут, міста, проміжні пункти, тип житла, цікаві місця, тип розваг і пригод, тривалість подорожі, кількість мандрівників, бюджет і тд)
 2. Виконую всі попередні дії (бронювання готелів, авіа, покупка онлайн-квитків, оренда спорядження, домовленості з місцевими операторами конкретних активностей)

Сюрприз від мене – в кожній мандрівці! 😊

 1. Створюю логістично правильний маршрут по цікавим локаціям, узгоджую його з тобою
 2. Все!! Ваша безтурботна фантастична подорож почалась! Ви насолоджуєтесь відпочинком, я вирішую всі побутові питання (водій, фотовідеооператор, гід, організатор дозвілля, інші побутові питання)

Money, гроші, деньги, pieniądze….

Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, оренди потрібного спорядження, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

Що потрібно для фантастичної мандрівки? Цікаві локації, швидкий і доступний переліт, надійна людина, яка вирішить всі ваші питання.

Досить мріяти, дійте!

  Наверх