fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Джип-тури по пустелі

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Спорт

НАВАНТАЖЕННЯ

Високе

МІН. ВІК

12 років

Від € 700

Гаааазууууєм по барханам!

Крутий джип, який мчить по піскам пустелі…це фантастично і феєрично!

Джип-тури, як і дівчата, бувають різні)

В основному, турагенціями пропонуються так звані сафарі-джип-тури на 1 день. Тобто, є можливість подивитись на тварин в ареалі їх природнього проживання через вікно джипа, яким керує місцевий водій. Як правило, такі виїзди є в рамках пакетних турів в африканських країнах. Тільки замість джипа можуть ще дати самокат/верблюд/квадроцикл/

Цікаво? Ніби й непогано….але мені особисто – ні, не дуже цікаво!!

Тому пропоную тобі інший підхід, інший варіант, більш екстремальний і драйвовий!

Справжній джип-тур – це коли:

 • за кермом – ТИ, а не місцевий тубілець!
 • коли колеса твого орендованого повнопривідного друга в пустелі розсікають бархани, горби, бездоріжжя, а не протоптану дорогу, по якій екскурсії ходять двічі на день
 • коли ти їдеш в цей тур не в проміжку між обіднім басейном і вечерею а-ля ол-інклюзів, а мінімум на кілька днів поринаєш в пригоди!

Справжній джип-тур – це вітер пригод і ураган драйву! Це кілька днів (або більше) мандрів по безкрайніх пісках пустелі, намети під нічним небом, боротьба з барханами і заносами авто, унікальна природа, і океаааани емоцій!!

Варіанти такого джип-туру можливі в різних частинах світу.

Перелічу найбільш поширені:

 • Марокко
 • Ісландія
 • Монголія
 • Казахстан, Узбекистан, Таджикистан
 • ОАЕ

І звичайно, джип-тур можно (і варто!) поєднувати з іншими активностями. Для прикладу, в Марокко – можно поєднати серфінг- і джип-тур. В Ісландії (там джип-тур не по пустелям, правда) – дослідження лагун і гарячих джерел з джип-туром. Емірати – взагалі поза конкуренцією, джип-тур тут – тільки одна з численних пригод. Монголія та країни Середньої Азії – також цікаві своєю унікальною природою, джип-тур по них манить ще й своєю незвіданістю цих країн. У вас багато друзів були в Монголії? Ні?? Ото ж то й воно….

На даний момент, мені найбільше подобається варіант Марокко, в якому одночасно можно поєднати кілька активностей:

 • серфінг-тур (4-5 днів)
 • джип-тур (4-5 днів)
 • екскурсії (2 дні)
 • перельоти туди-назад (2 дні).

Загалом комплексний тур може тривати 2 тижні.

Якщо тільки сам джип-тур, то тривалість тура - 1 тиждень.

Переходим ближче до справи

Ця мандрівка може бути розроблена індивідуально для тебе чи компанії друзів (мандрівка "під ключ") по наступному алгоритму:

 1. Спілкуємся з вами і обговорюємо всі побажання по мандрівці (бажаний маршрут, тип житла, цікаві місця, тип супутніх розваг і пригод, тривалість подорожі, кількість мандрівників, бюджет і тд)
 2. Виконую всі попередні дії (бронювання готелів, авіа, покупка онлайн-квитків, оренда спорядження, домовленості з місцевими операторами конкретних активностей)

Твої позитивні емоції – моя задача!

 1. Створюю логістично правильний маршрут мандрівки, узгоджую його з тобою
 2. Все!! Ваша безтурботна фантастична подорож почалась! Ви насолоджуєтесь відпочинком, я вирішую всі побутові питання (водій, фотовідеооператор, гід, організатор дозвілля, інші побутові питання)

Money, гроші, деньги, pieniądze….

Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, оренди потрібного спорядження, вартості інструкторів і проживання і тд, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

Що потрібно для фантастичної мандрівки? Цікаві локації, швидкий і доступний переліт, надійна людина, яка вирішить всі ваші питання.

Досить мріяти, дійте!

  Наверх