fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Автодім: повна свобода!

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Relax

+ 1
НАВАНТАЖЕННЯ

Середнє

МІН. ВІК

6 років

Від € 700

Абсолютна свобода в подорожі!

Автодім (автокемпер) - це мобільний, комфортний, зручний спосіб познайомитись з найцікавішими містами/країнами Європи, повністю зануритись в цікаві локації, емоції та пригоди!

Крім традиційних міських локацій, це чудова можливість насолодитись горами, природою, унікальними пейзажами та локаціями.

Ця мандрівка відрізняється від варіанту «Твій машрут» тим, що подорож відбувається не в легковому авто, а в орендованому автодомі (автокемпер).

 

Чим відрізняються хороші автокемпери?

Переважно хороші автокемпери мають 5-7 спальних місць (іноді і більше). Орендувати автодім можно як в Україні, так і закордоном, ціна практично не відрізняється.  Тиждень подорожі в автодомі для компанії друзів може вийти дешевше (!!!), ніж проживання в готелях (+авіа чи авто), і однозначно – набагато насиченіший по емоціям і побаченим локаціям! В Європі для такого виду відпочинку передбачені тисячі спеціалізованих стоянок (автокемпінги), доволі часто – з неймовірними краєвидами.

Твоя фантазія + моє планування = фантастичні емоції!

Подорож цього типу також передбачає твої мрії і фантазії щодо маршруту і цікавих локацій:

  1. Ми обговорюємо всі твої побажання, я планую кілька варіантів і разом вибираємо найкращий.
  2. Визначаємо ключові локації/точки, які хочемо побачити однозначно.
  3. Також – додаткові локації/цікаві місця, які можемо побачити при наявності вільного часу.
  4. Дивимось, що цікавого можемо побачити по дорозі (або незначно відхилившись від оптимального маршруту)
  5. Плануємо різного роду активності, розваги, цікаві кафе/ресторани з місцевою їжею.

 Набридли автобусні тури?

Поспішати за гідом, підлаштовуватись під чужих людей, графік виїзду, дивитись тільки те, що тобі показують? І з другої сторони – не хочеться тижнями сидіти і планувати мандрівку, враховувати мільйон деталей і нюансів?

 

Вирішення твоїх питань - моя задача!

В будь-яких варіантах, я повністю планую для тебе цікавий тобі маршрут, локації, активності, розваги. Вирішую всі побутові питання по дорозі. В містах – є твоїм водієм, гідом, фотовідеооператором, організатором.

Що потрібно для фантастичної мандрівки? Цікаві локації, авто, приємний плей-лист, надійна людина, яка вирішить всі ваші проблеми, і просто дорога!

Досить мріяти, треба діяти!

 

Money, гроші, деньги, pieniądze….

Вартість залежить від вибраного машруту, тривалості подорожі, кількості мандрівників, вартості оренди автодому, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

    Наверх