fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Лондон

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Культура

НАВАНТАЖЕННЯ

Середнє

МІН. ВІК

6 років

Від € 650

Туманний Альбіон!

London is the capital of Great Britain.

Це перше, що ти скажеш по приземленню в аеропорт Лондона, клянусь! 😊

Хочеш так зробити? Значить, так і буде!

Це розроблена індивідуально для тебе мандрівка "під ключ", з використанням комплексного транспорту (наприклад: авто в Польшу + авіа(лоукост) або виліт зі Львова + на місті використовуємо орендоване авто/громадський транспорт).

Детальніше алгоритм планування і організації твоєї мандрівки прописаний тут

Найважливіше в житті – мати можливість подорожувати!

Місто Біг Бена, англійської королеви, чая/віски, Шерлока Холмса, Лондонського ока, Тауерського моста, Вестмінстерського аббатства, впізнаваємих кебів і ще багато-багато цікавих локацій, як для дорослих, так і для дітей.

Зокрема, для дітей в Лондоні є пригодницько-розважальний атракціон Шрек і Морський Акваріум, а за містом – величезний музей Гаррі Поттера (бронювати потрібно дуже завчасно).

Економимо гроші в дорозі, щоби витратити їх на емоції!

Один з найкращих способів дістатись Лондона – це доступний по ціні лоукост з Польщі (Краків/Варшава), або іноді можно потрапити на доступні ціни зі Львова/Києва. На подорож в Лондон варто виділяти не менше трьох повних днів, а ще краще – 4-5. В такому випадку, можно буде побачити як відомі, так і менш «розкручені» туристичні місця. Крім того, є кілька локацій за межею Лондона, які також варто побачити.

Ваш план мандрівки може виглядати так (при потребі – можемо його корегувати):

1-ий день: автопереїзд зі Львова в Краків/Варшаву (або виліт зі Львова), переліт в Лондон, поселення в готелі. Вечірній Лондон: Трафальгарська площа, вечірнє Лондонське Око, справжній англійський паб.

2-ий день: Вестмінтстерське аббатство, Біг Бен, Букінгемський палац і зміна почесного караулу, Лондонське Око, музей мадам Тюссо і музей Шерлока Холмса на Бейкер-стріт.

3-ий день: фортеця Тауер, Тауерський міст, ринок Боро, огляд міста з висоти Шард, Гайд-парк, Оксфорд-стріт, Пикаділлі-стріт.

Твоя персональна подорож «під ключ»

4-ий день (якщо є можливість): Грінвіч, субмарина Катті Сарк, морський музей, Національний Британський музей, музей Науки.

5-ий день: ранковий виліт з Лондона до Кракова/Варшави/Львова, поверння на авто до Львова. Або – прямий переліт до України, в залежності від бюджета.

Окремий день (або навіть і окрему мандрівку!) варто виділити на музей Гаррі Поттера, який знаходиться за містом. Або якщо є час і можливість – відвідати Стоунхендж або Віндзор.

Лайфхаки при плануванні

Крім того, при організації вашої подорожі я підкажу, як суттєво зекономити на багатьох квитках і чергах.

Також варто врахувати аеропорти, в які планується ваш приліт. Якщо не потрапляєте в центральний Хітроу, то варто закладати в бюджет трансфер зі Станстеда/Гетвіка/Лютона.

Це все, і ще багато туристичних лайфхаків, можу підказати при організації вашої персональної мандрівки.

Money, гроші, деньги, pieniądze…

Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

Що потрібно для фантастичної мандрівки? Цікаві локації, авто, швидкий і доступний переліт, надійна людина, яка вирішить всі ваші питання.

Досить мріяти, дійте!

    Наверх