fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Париж

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Relax

+ 1
НАВАНТАЖЕННЯ

Середнє

МІН. ВІК

6 років

Від € 590

Паризька романтика!

Твоя персональна романтична подорож!

Це розроблена індивідуально для тебе мандрівка "під ключ", з використанням комплексного транспорту (наприклад: авто в Польшу + авіа-лоукост + на місті використовуємо орендоване авто/громадський транспорт).

Детальніше алгоритм планування і організації твоєї мандрівки прописаний тут

Здійснення мрій – це те, заради чого ми живемо!

Париж….місто всіх закоханих, місто найцікавіших музеїв, місто вогнів і пригод. Круасани, сир, вино….що ще потрібно для щастя? Для щастя потрібно туда потрапити))

Один з найкращих способів – це доступний по ціні лоукост з Польщі (Краків/Варшава). На подорож в Париж варто виділяти не менше трьох повних днів, а ще краще – 4-5. В такому випадку, можно буде побачити як відомі, так і менш «розкручені» туристичні місця. Крім того, є кілька локацій за межею Парижа, які також варто побачити.

Ця фантастична подорож відбулась з 23 по 27 листопада 2019, наступна подорож - весною 2020, або під замовлення групи.

Ваш план мандрівки може виглядати так (при потребі – можемо його корегувати):

1-ий день: переліт зі Львова в Париж, поселення в готелі. Вечірній Париж: мерехтіння Ейфелевої вежі, вечірні прогулянки по центральних кварталах міста.

2-ий день: острів Сіте (серце міста), Нотр-Дам (на реконструкції, тому тільки ззовні), Люксембурзький сад і палац французького парламенту, через один з мостів Сени – на історичну площу Бастилії, дивовижний центр Помпіду, найбільш відвідуваний музей світу Лувр (мінімум 4-5 годин, враховуючи чергу), сад Тюільрі. По дорозі не минаємо кафе/ресторанчики.

3-ий день: площа Згоди, завжди людні Єлисейські поля, музей Дім Інвалідів, чарівна Тріумфальна Арка, Трокадеро, Марсово Поле, і романтична родзинка - Ейфелева вежа (теж мінімум 3-4 год, враховуючи черги). Вечером – варто відвідати пікантний Мулен Руж або Лідо.

Сюрприз від мене – в кожній мандрівці! 😊

4-ий день (якщо є можливість): музеї д'Орсе, опера Гарньє, богемний квартал Монмарт і таємнича базиліка Сакре-Кер, круїз по Сені, заміська розкішна королівська резиденція Версаль.

Окремий день (або навіть і окрему мандрівку!) варто виділити на Діснейленд, який знаходиться за містом, і на який потрібно весь день зранку до вечора. З власного досвіду – Діснейленд буде цікавий як дітям, так і дорослим!

5-ий день: ранковий виліт з Парижу до Львова.

Лайфхаки при плануванні

Крім того, я можу підказати, як суттєво зекономити на Луврі, Діснейленді, і чергах.

Також при перельотах в Париж потрібно враховувати, в який саме аеропорт ви летите. Для прикладу, добратись від аеропорту Париж-Бове коштує 18 євро…тому потрібно співставляти вартість перельоту в центральний аеропорт CDG, яка іноді в кінцевому результаті може бути дешевша, ніж переліт в Бове + трансфер в Париж.

Це все, і ще багато туристичних лайфхаків, можу підказати при організації вашої персональної мандрівки.

Money, гроші, деньги, pieniądze….

Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

Що потрібно для фантастичної мандрівки? Цікаві локації, авто, швидкий і доступний переліт, надійна людина, яка вирішить всі ваші питання.

Досить мріяти, дійте!

Аu revoir madame et monsieur!

    Наверх