fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Прага-Брюссель-Амстердам

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Relax

НАВАНТАЖЕННЯ

Високе

МІН. ВІК

18 років

Від € 750

Недитячі пригоди та розваги!

Набридли автобусні тури?

Поспішати за гідом, підлаштовуватись під чужих людей, графік виїзду, дивитись тільки те, що тобі показують? З іншої сторони – не хочеться тижнями планувати мандрівку, враховувати мільйон деталей і нюансів?

Ця подорож - один з варіантів автомандрівки на 6-8 днів.

Це твоя персональна мандрівка!

  1. Пропоную тобі готовий план мандрівки. Це особисто перевірений маршрут, відвідування найцікавіших локацій в вибраних містах і по дорозі до них.
  2. Ніяких нічних переїздів! Ні - ходінню за гідом з прапорцем! Ні – селфіку тільки в визначених місцях по графіку! Ні – проплачених кафешкам!
  3. При бажанні – можемо внести коррективи, додати інші міста чи локації.
  4. При спілкування до мандрівки - заплануємо всі локації, активності, розваги.
  5. Везу тебе чи твою компанію на моєму чи твоєму авто, вирішую всі побутові питання по дорозі.
  6. В містах – є твоїм водієм, гідом, фотовідеооператором, організатором.

Незабутні емоції – ось заради чого варто жити!

Орієнтовний маршрут і програма

(при бажанні – все можно корректувати і внести в маршрут нетипові туристичні локації):

1-ий день: їдемо Львів-Прага, по дорозі – дивимось чарівні поля Моравії або фантастичну Костницу в Кутній горі. Ввечері – поселення в готель.

2-й день: Королівська Прага – до наших послуг! Королівський шлях - Празький град, оглядовий майданчик, пройдемось Карловим мостом і вулицею, Староміською і Вацлавською площами. З'їмо свинну рульку під знамените чеське пиво, або запечену качку в яблуках, перекусимо трдло чи кнедликами. Чеська кухня – просто бесподобна і надзвичайно смачна!

3-ий день: зранку їдемо в Брюссель, по дорозі можемо заскочити в додаткову локацію на вибір (замок Карлштайн + кар'єр Чеська Америка, або Карлові Вари, або Пльзень)

4-ий день: досліджуємо Брюссель - Атоміум, Європарламент, Гран-Палас, цікаві і веселі пам'ятники хлопчикам і дівчаткам, які привселюдно і непристойно пісяють 😊, парк Європа, поп'ємо пива в Пивомобілі.

5-ий день: вранці виїжджаємо в Амстердам, до обіду приїдемо, поселяємось і йдемо його досліджувати. Можемо взяти велосипеди напрокат і побачити: Рейксмузей, музей судноплавання, заїхати на квітковий ринок та вуличний блошиний ринок. Варто завітати в кофешопи на кексики...?

6-ий день: зранку побачимо місто з незвичного ракурсу – з човна по численним каналам міста, зайдемо в музей Ван Гога, з'їмо класичний амстердамський оселедець або біттербален під холодне вино, вечером обов'язково побачимо, якого кольору ліхтарі в деяких районах.

7-ий день: їдемо в два колоритних голандських містечок на вибір: Заансе-Сханс з вітряними млинами, Алкмар на сирний фестиваль, в Делфт по знамениту порцеляну, або просто скупатись в Північному морі в Гаазі.

8-ий день: рано вранці виїзд на Львів, дуже пізно вночі прибуття (або додаткова ночівля в Вроцлаві/Кракові).

Money, гроші, деньги, pieniądze….

Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

    Наверх