fbpx

КРАЩІ

НАПРЯМКИ

ОСТАННІ

ХВИЛИНИ

Прага-Карлові Вари

ВИД ВІДПОЧИНКУ

Relax

НАВАНТАЖЕННЯ

Середнє

МІН. ВІК

6 років

Від € 550

Чеські смаколики!

Набридли автобусні тури?

Поспішати за гідом, підлаштовуватись під чужих людей, графік виїзду, дивитись тільки те, що тобі показують? З іншої сторони – не хочеться тижнями планувати мандрівку, враховувати мільйон деталей і нюансів?

Подорож чеськими містами - один з варіантів автомандрівки на 4 дні.

Це твоя персональна мандрівка!

  1. Пропоную тобі готовий план мандрівки. Це особисто перевірений маршрут, відвідування найцікавіших локацій в вибраних містах і по дорозі до них.
  2. Ніяких нічних переїздів! Ні - ходінню за гідом з прапорцем! Ні – селфіку тільки в визначених місцях по графіку! Ні – проплачених кафешкам!
  3. При бажанні – можемо внести коррективи, додати інші міста чи локації.
  4. При спілкування до мандрівки - заплануємо всі локації, активності, розваги.
  5. Везу тебе чи твою компанію на моєму чи твоєму авто, вирішую всі побутові питання по дорозі.
  6. В містах – є твоїм водієм, гідом, фотовідеооператором, організатором.

Незабутні емоції – ось заради чого варто жити!

Орієнтовний маршрут і програма

(при бажанні – все можно корректувати і внести в маршрут нетипові туристичні локації):

1-ий день: вранці виїзд у Прагу, вечером поселення в готель. По дорозі можемо відвідати Костницу в Кутній Горі, або кар'єр Чеська Америка.

2-ий день: королівська Прага – до ваших послуг! Королівський шлях - Празький град, оглядовий майданчик, пройдемось Карловим мостом і вулицею, Староміською і Вацлавською площами. З'їмо свинну рульку під знамените чеське пиво, або запечену качку в яблуках, перекусимо трдло чи кнедликами. Чеська кухня – просто бесподобна і надзвичайно смачна!

3-ий день: вранці відвідаємо фортецю Вишеград, собор св. Віта, набережну Влтави з Танцюючим будинком. В обід – переїзд в Карлові Вари. Пів-дня і цілий вечір насолоджуємось яскравими різнокольоровими будинками курорту. Зайдемо в музей Бехера і скуштуємо справжню бехеровку, пройдемось по живописних центральних колонадах, з'їмо надзвичайно смачні карловарські вафлі, і можливо встигнемо подивитись на виробництво розкішного богемського скла на заводі-музеї Мозер.

4-й день: вранці виїжджаємо на Львів, до вечора будемо в ньому.

Money, гроші, деньги, pieniądze….

Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.

    Наверх