Автомандрівка на 3-4 дні - це готовий, вже розроблений план мандрівки по 2-3 європейських містах. Без нічних переїздів, відвідування тільки найцікавіших локацій в містах, а також – цікавих локацій по дорозі. Переважно Східна та Центральна Європа. Усі маршрути – вже перевірені мною особисто.
Внизу ти зможеш вибрати варіанти готових автомаршрутів на 3-4 дні (натискай на фото)
Це твоя індивідуальна мандрівка!
Як правило, в подорожах на 3-4 дні вибираємо не більше 2-х країн (або 2-4 міста).
- Визначаємо ключові локації/точки, які хочемо побачити однозначно.
- Також – додаткові локації/цікаві місця, які можемо побачити при наявності вільного часу.
- Дивимось, що цікавого можемо побачити по дорозі (або незначно відхилившись від оптимального маршруту).
- Визначаємось, де і з яким рівнем комфорту будемо жити.
- Плануємо різного роду активності, розваги, цікаві кафе/ресторани з місцевою їжею.
Набридли автобусні тури?
Поспішати за гідом, підлаштовуватись під чужих людей, графік виїзду, дивитись тільки те, що тобі показують? І з другої сторони – не хочеться тижнями планувати мандрівку, враховувати мільйон деталей і нюансів?
Це твоя персональна подорож!
Підлаштовуйся тільки під свої бажання!
Ти вибираєш цікавий тобі маршрут з переліку нижче (дивись фото внизу), при бажанні – вносимо коррективи або інші міста. Плануємо локації, активності, розваги. Везу тебе чи твою компанію на моєму чи твоєму авто. Вирішую всі побутові питання по дорозі. В містах – є твоїм водієм, гідом, фотовідеооператором, організатором.
Що потрібно для фантастичної мандрівки? Цікаві локації, авто, приємний плей-лист, надійна людина, яка вирішить всі ваші проблеми, і просто дорога!
Досить мріяти, треба діяти!
Money, гроші, деньги, pieniądze….
Вартість залежить від вибраного машруту і тривалості подорожі, кількості мандрівників, тому контактуйте зі мною і обговоримо всі деталі.